alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Jakie lustro do domu wybrać?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Warszawa
Hej! Przeprowadziłam się do nowego M. Już wszystko urządziłam, ale jakoś brakuje mi jakiś dekoracji na ścianach. Są puste. Myślę czy lustra dekoracyjne to będzie dobre rozwiązanie na dekorację. Na dodatek rozmyślam jeszcze nad zamówieniem jakiś obrazków. Powiedzcie czym można udekorować ściany w domu?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Międzyzdroje
Moim zdaniem istnieje mnóstwo ekstra rozwiązań na udekorowanie ścian w chatach. Sama w ostatnim czasie się tym zajmowałam i muszę powiedzieć, że na ten moment moje mieszkanie prezentuje się cudownie. A to dzięki mojej przyjaciółce, która poleciła mi pewną stronę online http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Klasyczne/59 która okazała się być własnością firmy Evolution Home. To tam w niskiej cenie znalazłam rozmaite ozdoby na ściany. Tak mi się tam spodobało, że wzięłam sobie obraz do sypialni oraz piękne lustro do przedpokoju. W ciągu czterech dni wszystko znalazło się u mnie. Przyznam się, że byłam pod sporym wrażeniem tego. Ci, którzy szukają jakiś pomysłów na ozdobę ściany winni skorzystać z propozycji tego sklepu online. Polecam z całego serca!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Polkowice
Dobór ozdób do domu to skomplikowany temat. Jakiś czas temu żona zakupiła klimatyczne lustra srebrne. Przyznam, że są ładne, jednak znów nie konsultowała zakupu ze mną! Sam bym z przyjemnością również coś wybrał do pokoju dziennego bądź sypialni! Jednak jak dotąd nie mam ku temu okazji...
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Tychy
Bardzo lubię odwiedzać dawne dworki! Wyjątkowe umeblowania bądź też dekoracje w ich wnętrzach pozwalają mi chociaż w wyobraźni przenieść się do dawnych czasów. Ja sama mieszkam w bloku, ale staram się jak mogę, by posiadane pokoje, choć za pomocą dodatków, przywoływały te dworskie klimaty. Całe szczęście dziś w sklepach można znaleźć wiele stylowych rozwiązań!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
Location: Janów Podlaski
Ciężko stwierdzić co można dać na ścianę jako dekorację. Nie orientuję się w tym, bo takimi sprawami ciekawi się moja żona. Ale jak dobrze pamiętam, kiedy moja kuzynka szukała jakiś ozdób do kawalerki to coś tam w necie znalazła i problem miała za sobą. Dlatego nie czaję tej dyskusji. Uważam, że można pogadać o wiele ciekawszych rzeczach. Nie rozumiem. Znikam stąd. Żegnam!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Szczecin
Co niemiara osób wybiera różnorodne dekoracje na ściany do swoich domów. Jedni zamawiają obrazki, inni na przykład jakieś rzeźby. Mnie ta sprawa nie dotyczy, bo ozdabianiem naszego domu zajmuje się moja małżonka. Nawet ostatnio proponowali jej ładne lustra nowoczesne. Dlaczego nie, może w innym czasie. Obecnie nie chcemy. Mamy spore lustro w sypialni. Tak więc musicie poradzić sobie sami. Pozdrawiam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Elbląg
Bardzo często wchodzę na forum i jestem zawsze zachwycony z podejmowanych tu pogawędek. Przyznam się, że coraz bardziej myślę o ozdobieniu swoich ścian w chałupie. Nawet w weekend znalazłem dobrą stronę sieciową, na której polecają najróżniejsze ozdoby. Chyba zamówię, ale jeszcze o tym pomyślę.

Post Reply

Page: 1