alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Dobre zdjęcia ślubne Mysłowice?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Działdowo
Witam, kto z Mysłowic robi najlepsze zdjęcia ślubne, ewentualnie, ktoś kto za free dojedzie do Mysłowic? Chodzi o ceremonię slubną w kościele, przygotowania, wesele i sesja plenerowa. A w kwestii samych zdjęć, to ile tak standardowo wasi fotografowie dawali wam zdjęć na płycie, bo moja znajoma dostała 200 zdjęć z całego dnia ślubu + 50 z sesji i wydaje mi się, ze ją chyba w butelkę nabili..
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
Ilośc zdjęć oddawanych zawsze dogadujesz z fotografem przy podpisaniu umowy, określacie termin oddania dzieła, ewentualnie kto ponosi koszty dojazdu itp. Wydaje mi się, że im więcej zdjęć jest oddawanych tym wyższa cena, bo to naturalne, ze obróbka zabiera dużo czas.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
U mnie na ślubie zdjęcia robiła Pani Katarzyna Kościńska z Foto-odbicie.pl. Ślub był co prawda w Tychach, ale z dojazdem nie było problemu. Zdjęcia rewelacyjne, wszystkie najciekawsze momenty z wesela zastały perfekcyjnie uchwycone. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na albumy w ramach podziękowania dla rodziców. Wyszło idealnie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Ja od swojego fotografa otrzymałam 600 zdjęć, uważam, ze to bardzo dużo. Ale tak jak kolega wyżej napisał sama dogadasz co i jak. O tej kobietce też słyszałam co koleżanka wyżej poleca, ale nie miała wolnych terminów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Działdowo
A jakąś ofertę ślubną ma dostępną dla internautów czy tylko kontakt telefonicznie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
Oferta dotycząca zdjęć ślubnych jest do wglądu na stronie internetowej http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-slubna-myslowice/, w zakładkach znajdziesz kontakt i propozycję pakietów ślubnych oraz usług dodatkowych. Z tego co wiem to w pakiecie dodtakowym jest około 500 zdjęć wyretuszowanych z wesela, ale mozna też się umówić na większą liczbę zdjęć jeśli ci zależy na ilości, zwłaszcza że już w pakiecie podstawowym jest 2 fotografów. Ja jestem ze swoich zdjęć bardzo zadowolona, zwłaszcza że glówną pamiątką oglądaną przez rodzinę są zdjęcia ślubne Mysłowice to śliczna okolica, także plener też będziecie mieli śliczny. Życze ładnej pogody ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Działdowo
Dzięki za wyczerpujące info i opinię, satysfakcjonuje mnie to :)

Post Reply

Page: 1