alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Co sądzicie o skuteczności leków bez recepty?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
Cześć. Zima za pasem. A tu trzeba pracować na wysokich obrotach. Przeglądam sobie zestawienie środków dostępnych bez recepty: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty i zastanawiam się, co wybrać. A co Wy sądzicie o takich preparatach? Warto?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Jeśli znasz swój organizm i wiesz, co może się wydarzyć, gdy pogoda się pogorszy, to warto. Powodzenia. :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Tychy
Ja często stosuję dermokosmetyki bez recepty, jak np. ten: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/dermokosmetyki-do-twarzy-kremy-do-twarzy-kremy-na-przebarwienia. Naprawdę pomaga, a unikam tkwienia w kolejkach pod gabinetami. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
O lekach bez recepty się nie wypowiem, bo nie stosuję. Zawsze staram się zasięgnąć opinii lekarza. Za to jeśli chodzi o działanie na wysokich obrotach, to w takim okresie na pewno przydadzą się preparaty z proteinami, które uzupełnią trening: http://www.apteka-internetowa-24.pl/olimp-whey-protein-complex-100-proszek-o-smaku-waniliowym-700g.html. Coś w tym stylu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
Ekstra! Zupełnie zapomniałem o treningu. Do tego coś na odporność, coś wzmacniającego. Może w tym roku obejdę się bez wizyt u lekarzy. Pozdrawiam!

Post Reply

Page: 1