alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Potrzebny dobry modlitewnik dla mężczyzn.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
Witam serdecznie, bezskutecznie szukam od dłuższego czasu modlitewnika typowo dla mężczyzn. Chodzi mi o taki modlitewnik, gdzie znajdę modlitwy na typowo męskie strapienia.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
Każdy modli się tak samo i tymi samymi słowami, tak jak nas kiedyś rodzice i dziadkowie uczyli, a na codzienne zmartwienia najlepszy jest różaniec i nic więcej nie trzeba.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Międzyzdroje
Oj każdy ma inne strapienia i moim zdaniem dobrze jest modlitewnik, czasem człowiek nie może w sobie odnaleźć odpowiednich słów żeby poprosić o to czego najbardziej potrzebuje, a modlitwa zawierająca w sobie intencję jest czymś więcej niż puste klepanie zdrowasiek. nie można tak wszystkiego do jednego worka wrzucać.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Sopot
Modlić każdy powinien sie tak jak umie, a od tego są książeczki i modlitewniki żeby człowiekowi było łatwiej się w sprawach wiary i modlitwy poruszać. Sam należę do róży w naszym kościele, ale poza różańcem modlimy się z innymi mężczyznami właśnie w męskich sprawach, o dobro dla swoich rodzin, żon, o chęci i zapał do pracy, niektórzy o znalezienie dobrych żon itp. Takie sprawy martwią każdego mężczyznę. Sam mam modlitewnik dla mężczyzn z którego korzystam i który pomaga mi w codziennej modlitwie. kupiłem na http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/modlitewnik-mezczyzn/ w formacie kie-szonkowym, bardzo podręczny można go wszędzie ze sobą zabrać.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Dziwi mnie własnie że mężczyźni się tak żadko obnoszą ze swoją wiarą, ze swoimi troskami. Mój mąż np w ogóle nie potrafi się przede mną otworzyć, jest bardzo dumny i swoje problemy trzyma dla siebie, żeby mnie nimi nie forsować, tylko czasem jak uda się mi go podejrzeć przy jego pracy gdzieś w samotności to widzę jak do siebie mruczy, polecając naszą rodzinę Jezusowi. Tak pomyślałam, że sama mu zrobię prezent z tym modlitewnikiem, skoro panowie z niego korzystacie ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
Taka rola głowy rodziny żeby się o swoją rodzinę troszczyć i ja tez opatrzności bożej polecać. Modlitewnik zamówiony, strzał w 10!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Sopot
Super! Tak trzymaj!

Post Reply

Page: 1