alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Szukam namiarów na pogotowie kanalizacyjne w Krakowie. Macie coś?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
Hej wszystkim. Może opiszę sytuację, jakiś czas temu moja córka bawiła się klockami podczas kąpieli i jeden z nich wpadł jej do toalety. Spuściła wodę i od tamtej pory za każdym razem woda schodzi na tyle powoli że nie da się normalnie z tej toalety korzystać. Macie jakieś pomysły co z tym zrobić albo namiary na jakiegoś fachowca?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Polkowice
Nie wiesz jak duży był ten klocek? Jeżeli nie był zbyt duży to możesz spróbować użyć jakiegoś gumowego węża żeby przepchać to dalej, może po prostu zaklinował się w nieodpowiednim miejscu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
Ale głupoty gadasz, im dalej to pójdzie tym gorzej będzie to później wyciągnąć. Najlepiej od razu wezwij jakiegoś specjalistę. Powinnam gdzieś mieć namiary na takiego, bo sama miałam problem z wybijającą wodą. Jak uda mi się ten numer odnaleźć to zaraz go wyślę ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Tychy
Jak szukasz kogoś konkretnego i fachowego to wejdź na http://wuko-tech.pl/. Firma świadczy usługi z zakresu pogotowia kanalizacyjnego w Krakowie i okolicach więc przyjadą i zdiagnozują problem. W tym rejonie nie znam lepszych specjalistów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
Wiecie może ile taka usługa może kosztować? Ostatnio większość oszczędności wpakowałem w remont domu i nie wiem jak się przygotować finansowo.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Tychy
Ciężko tak z góry określić bo to wszystko zależy co tak naprawdę będzie do zrobienia. O to się nie martw, firma nie zdziera z klienta skóry a z racji tego że mają nowoczesny sprzęt to większość czynności jest robiona szybko i sprawnie. Zresztą, zawsze możesz zadzwonić i zapytać, powiedzą ci mniej więcej ile taka usługa może kosztować ;)

Post Reply

Page: 1