alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Architekt wnętrz z Krakowa do nowoczesnego gabinetu lekarskiego?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Działdowo
Hej wszystkim. Mam pytanie jak w temacie, otwieram niedługo gabinet lekarski i zależy mi na ładnym wystroju. Sama tego nie zrobię więc chciała bym zatrudnić kogoś sprawdzonego.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Tarnowskie Góry
Wydaje mi się że nie ma różnicy jeżeli chodzi o projektowanie domu czy takiego gabinetu. Wysłałam link do strony dobrego architekta z którym współpracowałam, może on się tego podejmie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Sopot
Gabinet lekarski to taki sam lokal usługowy jak i fryzjer czy kosmetyczka więc nie widzę różnicy przy wyborze architekta. Znam jedno fajne biuro projektowe a namiary na nich masz już na priv :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Elbląg
Dokładnie, sam zajmuję się robieniem takich projektów i uważam że to kwestia dobrania odpowiedniej tonacji i wyczucia smaku, gabinetu lekarskiego raczej nie zrobi się na różowo :P
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
Wejdź sobie na marengo-architektura.com/portfolio/gebinety-lekarskie-krakow/ (F14). Ta firma robiła już różne projekty i nawet takie coś jak mówisz jest w ich portfolio. Firma znajduje się w Krakowie a architekturę wnętrz mają w małym palcu. Zresztą myślę że jak zobaczysz ich realizację to przyznasz mi rację :)
« Last edit by elite-zone on Thu Jun 07, 2018 9:12 am. »

Post Reply

Page: 1