alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Szukam drewna na opał w dobrej cenie, znacie jakiś dobry tartak w lubuskim?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Witajcie. Z racji tego że w domu grzejemy drewnem szukam sprawdzonej firmy która dostarcza drewno na opał. Macie kogoś od kogo bierzecie taki opał w dobrej cenie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Tychy
Mój znajomy ma dużą firmę która produkuje meble. Wysłałam ci namiary na niego na pw, możesz zadzwonić bo jest bardzo dużo odpadów które idealnie nadają się do palenia. Sprzedaje je tylko po znajomych :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
Słyszałem dużo dobrych opinii o tartaku ze strony tartakrybojady.pl. Ta firma zajmuje się również sprzedażą drewna opałowego i w zależności jaka jest potrzeba, może to być drewno grubo lub drobno porąbane. Sam od nich biorę od dłuższego czasu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
Ja również korzystam z ich usług. Jest to bardzo sprawdzony w województwie lubuskim tartak a wszystko znajdziesz na ich stronie http://www.tartakrybojady.pl/. Masz tam ofertę i wszystkie informacje a co do ceny to trzeba dzwonić :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Rozumiem że oferują opał wraz z dowozem? Niestety sama nie mam jak tego zabrać choć bym chciała ;) Co do ceny to na pewno nie będzie się znacząco różnić od tego co oferuje konkurencja.

Post Reply

Page: 1