alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Czy podziemne zbiorniki na deszczówkę są bezpieczne?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
Chciałbym zainstalować w swoim ogrodzie zbiornik na wodę deszczową, ale nie bardzo wiem, czy takie zbiorniki ssą bezpieczne i nie przechodzi do nich na przykład jakieś zanieczyszczenia z gruntu. Bardzo mi zależy na czystej wodzie, bo chciałbym jej używać do różnych celów, w tym na przykład do prania, czy do innych prac domowych.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
Takie zbiorniki są wykonane głównie ze sztucznych materiałów, które często są dopuszczane do używanie w przemyśle spożywczym co tym samym gwarantuje ich jakość. Nie mogę być w żadnym stopniu toksyczne, ani nie mogą przepuszczać przez swoje ściany niczego, co mogłoby zaszkodzić zawartości.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
To mnie uspokoiłeś, mam nadzieję, że uda mi się coś kupić w okazyjnej cenie :))))
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Jak okazyjnej ceny szukasz to tutaj sobie zajrzyj http://zbiornikinadeszczowke.com/37-podziemne-zbiorniki-na-deszczowke, bo oferta najlepiej dostosowana do potrzeb klienta. Jest wiele rodzajów zbiorników, które bez problemu dostosoujesz do swoich potrzeb. I wszystkie są w bardzo dobrych cenach, które z pewnością są niższe niż u innych dostawców. Podziemne zbiorniki na deszczówkę dostaniesz jużza kilkaset złotych.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Tychy
Zobaczcie tylko kilka stówek wydajesz na taki zbiornik, a jakie oszczędności można na tym zrobić. Jeden znajomy z tego co opowiadał to w ciągu roku ponad tysiąc złotych na rachunajkch za wodę zaoszczędził. To już jest konkretny pieniądz, a do tego jak sobie pomnożysz to wszystko przez ilość lat to jest konkret jeszcze większy.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
Nie wiem czy wiecie, ale takie zbiorniki wyposażone są także w nadajniki, które sygnalizują na przykład alarm w sytuacji, kiedy zbiornik jest już bliski napełnienia. Taki alert może być na przykład wysyłany na telefon właściciela za pomocą smsów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Sosnowiec
Hehe, to nawet tutaj jest elektronika, tego to bym nie przypuszczał. Ale czemu się dziwić skoro obecnie telefonem to można nawet piekarnik w domu uruchomić, nie mówiąc już o napuszczaniu wody do wanny :)

Post Reply

Page: 1