alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie znajdę taxi bagażowe w Warszawie najtaniej?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Cześć wszystkim! Trochę mi się pokomplikowało życie i z dnia na dzień muszę zmienić mieszkanie. Niestety mieszkam z dala od rodziny i przyjaciół a w Warszawie mieszkam od niedawna, nie mam nawet kogo poprosić o pomoc. Znacie jakieś taxi, które może przewieść moje rzeczy w Warszawie? Przydałaby się opcja z noszeniem tych rzeczy za mnie, bo jako drobna osoba niezbyt dużo zdziałam sama. Z góry dziękuję za pomoc!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
a mało facetów w warszawie? wyrwij jakiegoś sąsiada to ci pomoze ;d
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Tychy
Miałam dokładnie taką samą sytuację kilka tygodni temu tylko mój facet był za granicą na kontrakcie – no ale dokładnie to samo: musze zmienić mieszkanie z dnia na dzień, faceta na nie ma, masa rzeczy do spakowania i przewiezienia. Mój facet znalazł w końcu w necie te firme: http://wikiprzeprowadzki.pl/taxi-bagazowe-warszawa/ i wydaje mi się ze jeśli chodzi o taxi bagażowe w Warszawie najtaniej mają właśnie w tej firmie. No i uratowali mi zycie.Bo nie tylko przewieźli moje rzeczy, ale też znieśli, i wnieśli. Czyli full service dla kobietek takie jak my hehe ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
jakas plaga kobiet które musza się przeprowadzić hehe wierzcie lub nie ale w zeszłym tygodniu miałam to samo! tylko u mnie sprawa była jeszcze bardziej skomplikowana bo oprocz przewiezienia rzeczy takich normalnych, miałam jeszcze do przewiezienia pianino! W końcu skorzystałam z tej firmy http://wikiprzeprowadzki.pl/ bo tez przewieźli rzeczy z cala pomocą typu zniesienie i wniesienie (a przyznam sie ze ja jeszcze korzystałam z pakowania bo jestem leniuch hehe) to jeszcze przewieźli mi pianino! troche się balam bo to pamiatka bo babci, ale jak zobaczyłam ze ta firma transportowa przewozi nawet antyki, to się uspokoiłam i zaufałam z moim pianinkiem hehe
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Międzyzdroje
Gdzie się podziali wszyscy prawdziwi mężczyźni…. że musimy szukać firmy transportowej z wnoszeniem i znoszeniem rzeczy ;) A tak poważnie to też czegoś takiego szukam bo za tydzień przeprowadzka. Może akurat ta firma transportowa WIKI będzie dobra :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Bardzo Wam dziekuje! Trochę panikowałam tą samotną przeprowadzką ale fajnie wiedzieć ze nie tylko ja tak mam. No i ze są dobre firmy! Dziekuje Wam za sugestie :)

Post Reply

Page: 1