alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Kto wykonuje eleganckie kominki w Gorzowie lub okolicy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
Chciałbym mieć u siebie w domu ładny kominek. Chcę zlecić jego wykonanie fachowej firmie ale tam będę miał tylko zainstalowany wkład wraz z całym niezbędnym osprzętem ale jest jeszcze kwestia wyglądu. Tu właśnie chciałbym mieć okładzinę kamienną, widziałem u znajomej i strasznie mi się to spodobało. Tylko kto się tym zajmuje?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Sosnowiec
Sądzę że musisz się z tym zwrócić do jakiegoś kamieniarza. Albo po prostu zapytaj znajomą i niech Ci poleci kogoś kto u niej ten kominek tak zaaranżował.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
Location: Janów Podlaski
Nie tak łatwo jest dziś dostać porządną okładzinę, na rynku jest niestety sporo kiepskich jakościowo zamienników. Jak chodzi o takie gustowne kominki Gorzów ma jednakże jedną ciekawą opcję, mianowicie ten zakład https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/okladziny-kominkowe/ F14. Bardzo dobre usługi kamieniarskie, nagrobki między innymi ale także takie okładziny. Sądzę że jak na nich postawisz to się nie rozczarujesz. Tylko musisz dokładne wymiary podać i zdecydować się na materiał.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 18
Location: Gdańsk
Interesująco wyglądają te okładziny. Ja u siebie mam biokominek więc raczej taka dekoracja w grę nie wchodzi. Natomiast nie dziwię się w ogóle że ktoś chce sobie to zrobić, wygląda doskonale.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Szczecin
Moi rodzice mają w domu kominek dokładnie w takim stylu. Te płytki z kamienia sprawiają że wnętrze nabiera takiego rustykalnego sznytu. Wiadomo że nie wszystkim musi się to podobać ale według mnie bardzo fajna opcja.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Akurat znam ten zakład, do knajpy zamawialiśmy u nich stół z kamienia: https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/galanteria-kamienna/stoly-kamienne/. Chwilami mają zaskakującą ofertę ale rzeczywiście na kamieniu i jego obróbce znają się jak mało kto. Niedługo będą u nas robić parapety z aglomarmuru.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Międzyzdroje
Bardzo chciałabym mieć dom z kominkiem. Niestety na ten moment mogę o nim jedynie pomarzyć. No ale może kiedyś się uda...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Elbląg
Jak już ma się dom a nawet domek to wykonanie kominka nie stanowi większego problemu. Trzeba tylko zadbać o właściwy projekt, zapewnić wentylację. A kwestie estetyczne – tu już nie ma ograniczeń.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Konin
Ta okładzina z kamienia to świetna sprawa. Kominek wygląda dzięki niej jak z innej epoki.

Post Reply

Page: 1