alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Księgowość w Warszawie - pomocy!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Międzyzdroje
Kochani pomocy! Właśnie okazało się, że księgowa, z której usług korzystałam zmienia zawód i muszę teraz znaleźć kogoś innego lub jakieś biuro rachunkowe. Pomożecie? Jesteście moją ostatnią deską ratunku!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
To faktycznie niemały problem, ale nie martw się na pewno ktoś znajdzie jakieś rozwiązanie. Może dodaj jakieś ogłoszenie, że szukasz księgowej/księgowego?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
Location: Janów Podlaski
Nie ma się co załamywać , sprawdź stronę firmy, z której usług ja korzystam http://www.polfinans.com.pl/. Oferują oni zarówno pomoc z księgowością, ale też doradztwo podatkowe i wiele innych usług. Myślę, że ta zmiana jeszcze wyjdzie Ci na dobre, bo będziesz mogła skorzystać z innych rozwiązań. Warto przemyśleć kwestię doradztwa podatkowego, bo naprawdę często można uniknąć bezsensownego wyrzucania pieniędzy w błoto.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Sopot
Dokładniej na temat prowadzenia księgowości przez tę firmę poczytasz pod linkiem http://www.polfinans.com.pl/uslugi/ksiegowosc.html, gdzie dokładnie wyszczególniono pełen zakres usług. Co ważne, oferują oni dwa zakresy usług - bieżącą obsługę oraz doraźną pomoc, więc nie musisz od razu decydować się na pełen pakiet. Może wystarczy Ci tylko pomoc przy niektórych sprawach:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Międzyzdroje
Dzięki chłopaki! Rozjaśniliście mi kilka spraw i pewnie zdecyduję się na to biuro rachunkowe:) Jeszcze raz dziękuję!

Post Reply

Page: 1