alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Jak brzmi klauzula zgody w zw. z przesyłaniem inf. handlowych?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Działdowo
Czy ktoś mógłby mi przesłać klauzulę zgody w związku z przesyłaniem informacji handlowych albo przynajmniej powie gdzie szukać tej formułki? Bardzo prosze o powazne odpowiedzi bo sprawa jest pilna i ważna. Dziękuję.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Tarnowskie Góry
Klauzule i inne wzory dokumentów które na pewno Ci się przydadzą w związku z prowadzeniem działalności znajdziesz na https://odoserwis.pl/. Sama korzystam z tego portalu bo oszczędza czas a zamieszczone tam informacje i dokumenty są pewne i profesjonalnie przygotowane. Jeśli bedziesz miec jakies pytania pisz śmiało. Pozdrawiam serdecznie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
Słyszałem o tym portalu że ponoć mają na bieżąco wszystkei informacje o regulacjach prawnych dotyczących ochrony danych osobowych w księgowości a to się tak szybko zmienia że nie jestem ostatnio w stanie nadążyć. Gdyby faktycznie można mieć dostep do konkretnych i solidnie sporządzonych opracowań to byłoby to dla mnie warte wszystkie pieniadze. Wiesz coś na ten temat?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Tarnowskie Góry
Ja się akurat księgowością stricte nie zajmuję, ale u nas dział rachunkowo-księgowy ma stały dostep do portalu. Sporo informacji masz na tej stronie - https://odoserwis.pl/p/119/ksiegowosc-i-rachunkowosc wiec sam oceń czy są to rzeczy przydatne dla Ciebie :). W każdej gałęzi zmiany nastepują bardzo szybko ale chyba nigdzie nie jest tak ekspresowo jak w dziedzinie danych osobowych. W sumie nic w tym dziwnego, skoro informatyzacja pozwala niemal wszedzie na wykorzystywanie takich danych.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
Location: Janów Podlaski
powiem wam że tyle w tym dobrego co i zlego bo z punktu widzenia prostego człowieka nie zauwazam zeby informatyzacja przyspieszyła załatwianie spraw w urzedach allbo w ogóle wyeliminowała chodzenie. Może w sporadycnych przypadkach tak, ale nadal jest wiele do zrobienia. Z drugiej strony sektor prywatny wypada zdecydowanie lepiej ale nadal jest wiele dziur jak chociazby stosunkowo łatwa możliwość wzięcia czegoś na raty przez internet na cudze dane.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Tarnowskie Góry
Masz sporo racji ale to wynika z nie przestrzegania przez firmy podstawowych zasad bezpieczeństwa. Kary za takie podejście do tematu są bardzo wysokie więc miejmy nadzieję ze to sie niedlugo zmieni :). Pozdrawiam serdecznie :)

Post Reply

Page: 1