alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Napisy 3d na ścianę w firmie – jakie polecacie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
Prowadzę firmę consultingową, któa całkiem dobrze sobie radzi na rynku. Ostatnimi czasy bardzo mocno inwestujemy w nasz wizerunek, bo konkurencja cały czas śledzi nasze poczyniania i zaniża ceny, żeby nas pokonać. My się szanujemy i chcemy po prostu lepiej wykonywać swoje zadania. Co sądzicie o reklamie na ścianie w formie napisów trójwymiarowych? Jesteście w stanie jakieś polecić?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
Z konkurencją jest tak, że wykorzysta wszyskie możliwe środki nawet tylko po to, żeby Tobie się nie udało. Ale wiadomo, że klient jest czujny i wie komu można zaufać. Wracając do reklamy to wydaje mi się, że to fajny pomysł. Reklamy wizualne są teraz bardzo modne, a taki trójwymiar na pewno wzmocni Waszą markę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
Nie trzeba od razu stawać w szranki w reklamie telewizyjnej, bo można to zrobić subtelnie i delikatnie za pomocą takich właśnie środków jak trójwymiarowa reklama w postaci napisów na ścianę. Mogą to być też takie złote myśli, które klientom na pewno będą przypominały wizytę u Was.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
No właśnie główny cel tego zabiegu jest taki, żeby klienci pamiętali o nas jak najdłużej :))))
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Ja mogę Wam polecić tą ofertę http://naklejkomania.eu/64-napisy-wypukle-3d i jestem przekonana, że napisy 3d na ścianę zostaną zapamiętane na długo. Wszystko przez to, że są wykonane z wytrzymałageo materiału i można je dowlnie zawieszać i później ściągać. Do firmy jak najbardziej, ale też do pokoju czy sypialni.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Tychy
Bardzo dużo tego typu naklejek kupuje w sklepie naklejkomania.eu, gdzie zawsze mnóstwo nowych wzoró się pojawia, a ja bardzo lubię nowości, tym bardziej, jeśli mają one bezpośredni wpływ na moje życie.

Post Reply

Page: 1