alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Fajne mieszkania na sprzedaż w Stargardzie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
Cześć. Chciałbym sobie kupić jakieś fajne mieszkanko w Stargardzie. No i tak pomyślałem, że może napiszę tutaj na forum i ktoś z was będzie mi w stanie coś zaproponować? Także jak coś to dajcie proszę znać.. bo jednak wybór jest bardzo trudny.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
wiesz.. jest pełno fajnych nieruchomości tam, po prostu przejrzyj je i wybierz, czy któreś ci się podobają. Ja np. często siedzę na tej stronie: http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,na-sprzedaz,stargard.html bo tam są pokazane bardzo dobra mieszkania na sprzedaż w tym mieście i powoli przymierzam się, że kupię coś tam dla siebie. Także jak coś to znajdziesz tam mieszkania na sprzedaż w Stargardzie i dużo dużo więcej. Przejrzyj sobie tę stronkę
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
No proszę, widzę, że kolega wyżej jest obeznany.. ta stronka hestianieruchomości.pl jest naprawdę bardzo ciekawa i widzę, żę faktycznie bardzo wiele rozimatych nieruchomości tam jest.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Sosnowiec
NO to fakt ;) faktycznie bardzo fajna stronka.. chciałbym mieć tyle pieniędzy, by zainwestować w nieruchomości heh :P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Działdowo
no cóż.. nic nie stoi na przeszkodzie, by oszczędzić i kupić sobie coś z czasem. Wiele osób tylko narzeka, że nie ma pieniędzy i nic nie robi w tym kierunku.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Tarnowskie Góry
to fakt, a te nieruchomości ze stronki to naprawdę bajka ;) bardzo bym chciał mieć takie własne, duże mieszkanie. heh...

Post Reply

Page: 1