alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Gel Orgasm Control – panaceum na problemy w sypialni??

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
Cześć koledzy! Jak u Was te sprawy?? Wszystko działa bez zarzutu jak 10 lat temu? Ja musze przyznać, że odczuwam skutki 5 dyszek na karku;) niestety panie z którymi się spotykam też zaczęły narzekać, że za krtóki seks, że dawniej to było lepiej itd. Prowadzę dość bujne życie seksualne z wieloma partnerkami i teraz kwestia, czy muszę przystopować, czy to już ten wiek?? Może lepiej zacząć brać jakieś wspomagacze? Czytalem o produktach takich jak ten zel, a szczególnie żelu tej firmy. Czy to działa? Chce sobie jakoś pomóc, nie chce rezygnować z seksu po 50stce.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 18
Location: Gdańsk
Może faktycznie powinieneś się trochę przystopować, a raczej NA PEWNO. Chłopie mówisz, że ma ponad 50 lat, może czas się ustabilizować, jakaś żona??
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
Stabilizację to ja już miałem z byłą żoną, na szczęście BYŁĄ. Nie prosiłem o rady o desperatek, którym wydaje się, że lepiej wiedzą co dla mnie lepsze. Tak że jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to do widzenia!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 18
Location: Gdańsk
Cześć! Nie przejmuj się ta babą:D co sobie poużywasz to Twoje kolego. Ja stosuje gel Orgasm Control od kilku lat i żadna z moich partnerek nie narzeka;) Są jeszcze inne produskty Orgasm Control, które czasem kupuję. Działa to tak, że lekko znieczula członek, dzięki czemu nie jesteś tak podatny na bodźce, przez co możesz dłużej wytrzymać. Co jest dobre w tych produktach to to ze nie trujesz się jakas tam chemia tylko naturalne składniki wcierasz, aaa no i przy okazji penis po takiej kuracji wygląda lepiej;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
O taką opinię mi chodziło! Dzięki kolego!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Tychy
Hej:) patrzcie jak czasy się zmieniają, że mężczyxni zaczynają dbać o komfort seksualny kobiet, już nie jest najważniejszy maczo, który dąży do własnej przyjemności, ale mężczyźni chcą dostarczyć przyjemności swoim partnerkom, nie ważne czy jednej tej jedynej, czy kilku:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Zgadzam się, mężczyźni zawsze powinni dbać o swoje kobiety i to, że od jakiegoś czasy zaczynają zwracać na to uwagę to tylko plus dla nich!

Post Reply

Page: 1