alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie wykonujecie zdjęcia do dowodu w Poznaniu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Hej. Niedawno miałam osiemnastkę i teraz musze złożyć wniosek o dowód. Dowiedziałam się, że do wniosku trzeba dołączyć aktualne zdjęcie, zrobione nie wczesniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. Powinno też być zrobione na wprost, a nie jak kiedyś z lewego profilu. Nigdy nie miałam robionego takiego zdjęcia, dlatego chciałabym zapytać, gdzie w Poznaniu warto wykonac fotografię do dowodu. Zalezy mi, żeby ładnie wygladać na takim zdjęciu i by było ono dobrej jakości.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
Polecam Ci zrobienie zdjęcia do dowodu w Poznaniu w sprawdzonej firmie, która swoją ofertę wykonywania fotografii identyfikacyjnych opisuje pod linkiem http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/. Pracownicy firmy posługują się profesjonalnym sprzętem fotograficznym w postaci zaawansowanych technologicznie cyfrowych lustrzanek, a ponadto w swojej pracy wykorzystują termosublimacyjną technikę drukowania fotografii, co pozwala im na przygotowanie zdjęcia do odbioru już w kilka minut po jego zrobieniu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
To super, że nie trzeba tam długo czekać na odbiór zdjęcia. A z jakości zdjęcia i z tego jak na nim wyszedłeś byłes zadowolony?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
Tak, bo pracujący w firmie Tablitek fotografowie potrafia tak ustawic klienta, żeby wyglądał dobrze na zdjęciu. A poza tym dysponuja takim oprogramowaniem, które pozwala na profesjonalne wykadrowanie oraz skorygowanie zdjęcia. Dodatkowo na życzenie klienta mogą dokonac szybkiego retuszu fotografii oraz miejscowej korekty kolorów.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
No to spoko, bo zawsze dla mnie ważne jest to, żeby dobrze wyglądać na zdjęciu. Lubię też kiedy zdjęcie jest dobrze dopracowane.

Post Reply

Page: 1