alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Opinie na temat pracy opiekunki w Niemczech

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Tarnowskie Góry
Witam wszystkich forumowiczów. Poszukuję osób, które pracowały jako opiekunki osób starszych w Niemczech. Chciałabym bowiem pokierować swoją karierą właśnie w tym kierunku i mam wiele wątpliwości. Nie wiem, czy podołałabym wszystkim obowiązkom i wymaganiom. Za wszystkie wskazówki będę wdzięczna. Pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Sosnowiec
Na stronie internetowej firmy LaxoCare znajdziesz obiektywne opinie dotyczące pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Znajdziesz tam historie osób, które pracowały w tym charakterze. Zasięgając opinii doświadczonych osób, uzyskujesz obiektywny obraz interesującej Cię pracy.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
Ponadto, na stronie internetowej wspomnianej wyżej firmy, możesz znaleźć też wiele wskazówek dla osób, które jeszcze nie pracowały w Niemczech. Dzięki lekturze informacji na stronie, możesz jak najlepiej przygotować się do pracy i zyskać jakieś doświadczenie, uporządkować sobie w głowie pewne sprawy. No i pozbyć się wszelkich wątpliwości, które teraz masz.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Tychy
Ja znalazłam pracę za pośrednictwem wspomnianej wyżej firmy i byłam naprawdę zadowolona. Niczego się nie obawiałam, ponieważ miałam pewność, że firma jest profesjonalna, rzetelna i znajdę zatrudnienie u tej osoby, o której czytałam w ogłoszeniu. Nie miałam żadnych problemów z podołaniem obowiązkom i wymaganiom. Starsza pani, u której pracowałam, lubiła porządek i brak nałogów. Ja też to lubię, dlatego tak bardzo się zaprzyjaźniłyśmy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Tarnowskie Góry
Brzmi świetnie! W takim razie ja też muszę tam poszukać! A jak z wynagrodzeniem?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
Ja zarabiałam bardzo dobrze. Jednak przy każdej ofercie pracy znajdziesz orientacyjne wynagrodzenie. Nie ma jakiejś sztywno określonej kwoty. Zarobki zależą od tego, którą dokładnie ofertę wybierzesz.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Tychy
Pod adresem: laxocare.pl/ masz wiele ofert pracy jako opiekunka. Zarobki są podobne, w każdym razie bardzo wysokie, zwłaszcza z porównaniem zarobków, na jakie możesz liczyć tutaj w Polsce. Ja uważam, że stanowczo warto.
« Last edit by elite-zone on Wed Feb 21, 2018 12:26 pm. »

Post Reply

Page: 1