alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Potrzebny sklep z ładnymi zaproszeniami slubnymi

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Raszyn
Potrzebuję namiarów na sklep z ładnymi zaproszeniami ślubnymi w dobrych cenach. Tak naprawdę to zupełnie się nie znam na tym wszystkim, mam za zadanie wybrać z 10 typów które mi się podobają i przedyskutować je z przyszła parą młodą – taka rola świadka ;]. Pozdrawiam i dziękuję.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Konin
Powiedz mi taką rzecz – kto polecił ci wybierać zaproszenia skoro nie masz o tym pojęcia? I w jakim mieście chcesz znaleźc ten sklep?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Raszyn
No sam się zgłosiłem bo nie wiedziałem do czego moge sie przydać i tak wyszło że wkrecilem sie w zaproszenia. Teraz juz za pozno na odkrecanie wiec bardzo prosze o pomoc. Moze byc sklep online, a nawet taki bylby najlepszy.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
Cześć! Polecę Ci bardzo dobry sklep ze wspaniałym rękodziełem: writtenbyhand.pl/pl/nasze-propozycje/zaproszenia-slubne. Piękna kaligrafia, estetyka i duży wybór różnych styli, a to wszystko w dobrej cenie. Najbardziej fajne jest jednak to że są spersonalizowane. A tak w ogóle to nie oszukujmy się, wybór zaproszeń to nie jest jakaś wielka filozofia, na pewno sobie poradzisz.
« Last edit by elite-zone on Fri Mar 09, 2018 9:07 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Raszyn
Dzięki za ciepłe słowa, od razu przywróciłaś mi wiarę w siebie :D. Wybrałem już kilka które uważam za odpowiednie i jutro pewnie im pokażę. Mam nadzieję że się spodobają bo jak nie to napiszę tu raz jeszcze i bede dalej prosił o pomoc. Pozdrawiam i dzięki za wszystko.

Post Reply

Page: 1