alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Kto mi wydrukuje serię kalendarzy w formie książki?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Działdowo
Chodzi o takie typowe kalendarze reklamowe aczkolwiek w formacie książkowym. Do tego jakiś dyskretny branding, zależy mi na dość eleganckiej postaci. Nie miałam z tym dotąd styczności od strony zamawiającego więc będę zobowiązana za pomocną dłoń.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Tarnowskie Góry
Dziś sporo firm z tego korzysta, choć chyba częściej to są kalendarze wizytówkowe albo spiralne. Te o których piszesz to taki jakby segment premium ale z wykonawcą nie powinno być kłopotu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
Wejdź na stronkę http://all-druk.pl/, tam mają naprawdę dużo ciekawych propozycji w zakresie o którym mówisz. Wydruki różnego typu, kalendarzami też się zajmują. Plusem jest że to drukarnia internetowa a produkty są na dobrym papierze.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
Owszem ja też mam bardzo dobre zdanie o jakości tego co od nich wychodzi. A tu masz konkretnie czego szukasz http://all-druk.pl/product/kalendarz-ksiazkowy. Jakościowo druk kalendarzy książkowych jeden z lepszych z jakimi miałem do czynienia a było ich nieco.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
Location: Janów Podlaski
Dziś to jest raczej kwestia minut i sensowny wykonawca jest w zasięgu ręki. Jak się zmienił rynek drukarni w Polsce to trudne do pojęcia. Nowocześnie, tanio...

Post Reply

Page: 1