alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie kupić dobry rower?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
W zeszłym roku mój rower został skradziony i postanowiłem że rozejrzę się za jakimś fajnym, nowym rowerkiem. Nie wiem jednak po jakich stronach szukać. Może ktoś z Was mi poleci fajną stronkę, gdzie mógłbym coś tego typu wybrać? Będę bardzo wdzięczny za Wasze rekomendacje bo jednak od dłuższego czasu poszukuje dobrej firmy z rowerami i nie wiem.. jakiś taki niezdycodwany jestem i nie mogę nic wybrać. Pomózcie!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
Mam akurat coś dla Ciebie. Jest jedna znakomita firma, która oferuje sprzęt rowerowy i ogólnie narciarski. Szczegóły oferty możesz znaleźć pod tym adresem: http://2kola.net.pl/content/15-o-nas, tam masz dokładnie opisaną ich ofertę, czym się zajmują itp. poczytaj i sam zobacz czy chcesz coś od nich kupić
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
No bardzo fajna ta stronka http://2kola.net.pl/ ;) zdecydowanie godna polecania ;) od dawna też chciałem kupić jakiś dobry rower i już wiem, że zrobię to na tej stronie. Szkoda, że jest jeszcze snieg bo mega bym już chciał pojechać w jakąś długą trasę ;) zobaczymy.. wiosna już za kilka miesięcy i będę jeździł i jeździł!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Sosnowiec
sam tez odkładam na jakiś fajny rower.. mówicie, że z tej strony to będzie dobry zakup? No to musze koniecznie przejrzeć i wybrać też coś dla siebie..
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
szkoda, że nie mam odłożonych żadnych pieniędzy, bo mają super damskie rowery na tej stronce i bardzo bym chciała taki sobie też kupić..

Post Reply

Page: 1