alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Plusy i minusy gotowych drewnianych placów zabaw dla dzieci

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
Teść namawia mnie do postawienia na działce placu zabaw dla dzieciaków. Na początku uważałem że to zupełnie bez sensu ale jak to poważniej przemyśleć to pomysł jest naprawdę fajny ale nie wiem czy rozsądnie jest kupować gotowy domek tylko do złożenia z gotowych elementów. Nie mam zaufania do tego typu konstrukcji a do tego wydaje mi sie ze taniej bedzie zrobić to samemu. Jakie jest zdanie bardziej doświadczonych?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Warszawa
Gotowe konstrukcje z http://www.winnetoo.pl/ są bardzo solidne i odporne na warunki atmosferyczne, a do tego stabilne. Place zabaw dla dzieci drewniane we własnym ogrodzie, blisko domu to dla mnie bardzo dobre rozwiazanie bo mam dzieci na oku, wiem że nic sobie nie zrobią. Poza tym zabawa na świerzym powietrzu sprawia im duzo przyjemności a ceny nowych modeli są niskie. Jak dla mnie same plusy ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Sopot
Podobnie jak koleżanka zamówiłem zestaw z gotowych elementów w Winnetoo. Złożyłem z żoną, nie było to szczególnie skomplikowane i nie wymagało dużej siły, a efekt jest fantastyczny. Dzieciaki przeszczęśliwe, biegają jak szalone i praktycznie wiekszosc czasu spedzaja teraz na dworzu co mnie cieszy bo nie podobało mi się że grały tyle na komputerze. Mam nadzieje ze wyjdzie im to na dobre bo tyle teraz sie slyszy o dyskopatiach i innych zwyrodnienaich kregosłupa w młodym wieku że aż strach.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Warszawa
Dokładnie, moje córy już umieją się podciągać, ale to zasługa męża który daje im czasami niezła szkołę :P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
Podjalem decyzje że kupie gotowca bo jak zaczalem liczyć koszty materiału i czas jaki zajelaby mi obróbka to mi się odechciało :P. W tym sklepie mają dobre ceny i z tego co widziałem oferują montaż.

Post Reply

Page: 1