alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Czy iluzjonista na weselu to dobry pomysł?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
Razem z moją narzeczoną zaplanowaliśmy wesele jako imprezę, która wiadomo ma być naszym świętowaniem, ale chcemy także dostarczyc gościom ciekawej rozrywki, a nie tylko picia alkoholu i tańców. Pomyśleliśmy sobie o sprowadzeniu iluzjonisty na naszą imprezę, pytanie tylko czy wypada?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Międzyzdroje
No super pomysł, przyznam szczerze, że sama bym na to nie wpadła, a pomysł niczego sobie. Świetna rozrywka, a wiadomo wesela czasami mają jakiś taki martwy punkt, gdzie nikomu się już nie chce i najchętniej to by do domu poszli. Są przecież pokazy barmańskie na weselach i pokazy tańca, to czemu nie występ magika.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
No właśnie stwierdziliśmy, ze skoro mozan pokazywac tance, to czemu nie pokazywać sztuczek. Nie musi to być długi występ, nawet kilkanaście minut wystarczy, chociaż jak zna życie to będą prosić o jeszcze…
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Szczecin
No mi się też tak wydaje, a jak człowiek popije to sam jest w stanie takie sztuczki robić… Żartuję oczywiście, mogę Ci polecić dobrego faceta na tę okoliczność, to MariuszCzajka, który od lat zabawia w ten sposób gości na wesrelach, u mnie też był…
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Warszawa
Zgadza się to dobry pomysł i najlepszy iluzjonista na wesele i nie tylko. Obsługuje również wszelkiego rodzaju eventy i spotkania i jest rozchwytywany. Zajrzyj tutaj http://mariuszczajka.pl/oferta/iluzja-na-wesela/ zobaczysz co ma w ofercie.

Post Reply

Page: 1