alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Organizacja szkoleń sprzedażowych w Poznaniu. Kto się tym zajmuje?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
Muszę zainwestować trochę środków w mój dział sprzedaży. Siadła motywacja, umiejętności też są średnie. Nie chcę szkolić ludzi sam, skoro są specjaliści w tej dziedzinie. I takich właśnie szukam. Jeśli kogoś sensownego znacie to będzie zobowiązany za namiary.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
U mnie w firmie szkolenia były bardzo dobre ale organizowaliśmy je we własnym zakresie. Ale słyszałam że są agencje jakby które się tym profesjonalnie zajmują i rezultaty są naprawdę interesujące.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
O ile kojarzę to w Poznaniu Halibut robi takie rzeczy. Z tego co wiem mają dużo zleceń więc coś ich kursy dają. Może poszukaj w necie jakiegoś kontaktu do nich i sprawdź co mają do zaoferowania.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Polkowice
Ja widzę że na stonce piszą o tym - http://www.halibut.pl/szkolenia-sprzedazowe-i-z-obslugi-klienta/. Coś też słyszałem że są dobrzy w te klocki więc uderzaj i będziesz wszystko wiedział. Ogólnie jak chodzi o szkolenia sprzedażowe Poznań wygląda nieźle.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Raszyn
Nawet bardzo nieźle – w końcu to jest handlowe miasto, targi i te sprawy. Co jak co ale poznaniacy mieli zawsze handlową żyłkę i to się na przestrzeni lat nie zmieniło.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
Ja wiem po sobie że przygotowanie dobrego sprzedawcy jest żmudnym i trudnym procesem. Ale warto ten trud podjąć bo inaczej skuteczność handlowa nie będzie zadowalająca. Mój szef na szczęście to rozumiał.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Tarnowskie Góry
U mnie w byłej pracy nikt się szkoleniem nie przejmował. Albo były wyniki albo do widzenia. Efektem była rotacja pracowników i to naprawdę spora – szkoda bo parę fajnych koleżanek musiało odejść.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 18
Location: Gdańsk
Jak nie masz szkoleń i jest spora rotacja to jest jeden wniosek – szef jest sknerą i chce zarobić bez własnych nakładów. A fakty są takie że wyjmuje się tylko wtedy jak się włoży. Taki jest biznes i im prędzej wszyscy to zrozumieją tym lepiej dla ich pozycji na rynku.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Międzyzdroje
Też zauważyłam że wielu szefów chciałoby firmy prowadzić bezkosztowo. Tak się nie da. Inwestycje są konieczne i mogą wiele zmienić na lepsze.

Post Reply

Page: 1