alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Porządny projekt hali stalowej w sensownej cenie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Elbląg
Mam do zlecenia projekt hali szkieletowej, rzecz nie jest może bardzo pilna ale chciałbym już mieć z głowy kwestie najbardziej podstawowe. Docelowo interesuje mnie również wykonawca więc jakby udało się spakietować dwa w jednym byłoby super. Jeśli macie jakieś namiary na sensowną firmę to dzielcie się w wątku.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
Odnoszą wrażenie że ta branża się cieszy coraz większym wzięciem bo całkiem sporo ludzi ma pytania w tym temacie. Ogólnie to trochę wypadłem z obiegu i nie umiem w tym momencie podpowiedzieć konkretnej firmy ale wiem że kilku godnych uwagi graczy na pewno jest.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
Ja bym zwróciła uwagę na Solid Hale – w tym momencie w zasadzie lider jak idzie o konstrukcje tego rodzaju. I oczywiście realizują również projekty od zera zresztą w branży przemysłowej i nie tylko wysoko oceniane!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Szczecin
Właśnie ich chciałem polecić http://solidhale.pl/o-firmie/o-ir-solid/projektowanie/. Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio. W takim temacie jak hala stalowa projekt musi być na tip-top bo z niego będzie wynikać większość wad lub zalet gotowej budowli.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Pracowałam na magazynie który był zbudowany w ten sposób. Śmiesznie bo z okna widziałam jak to budują, ani się obejrzałam i moje miejsce pracy stało :D Prawie jakby namiot rozkładali ale jest to wszystko bardzo solidne.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Sopot
Też zawsze mnie zaskakiwała ta technologia – tempo pracy iście ekspresowe przy zachowaniu pełnych standardów gdy idzie o wytrzymałość na obciążenia i całą resztę. Można być pod sporym wrażeniem i wcale się nie dziwię że rośnie zainteresowanie takimi wariantami.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
Nowoczesne budownictwo przemysłowe – tak bym to podsumował. Z punktu widzenia działalności biznesowej taka tania i szybka budowa jest wielkim plusem. Da się sporo zaoszczędzić na inne cele a przecież właśnie o to chodzi żeby sensownie bilansować wydatki.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Tychy
O ile mi wiadomo to projekty hal stalowych wypadają w ostatnich latach coraz taniej. Chyba powszechność tego rozwiązania ma na to kluczowy wpływ.

Post Reply

Page: 1