alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Co sądzicie o szkoleniach z negocjacji?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
w swojej branży nieruchomości sporo spotykam się z ludźmi i negocjuję warunki sprzedaży oraz zakupu mieszkań, kamienic i tak dalej. Zastanawiam się czy warto skorzystać na przykład ze szkoleń albo indywidualnych spotkań z trenerem, żeby poznać te wszystkie kruczki negocjowania. Co uważacie na ten temat? Korzystaliście kiedykolwiek ze szkoleń albo sesji indywidualnych?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Tak, ja bardzo polecam tego typu szkolenia. Akurat uczestniczyłam w całym cyklu szkoleń z międzynarodowych negocjacji i bardzo wiedza i nabyte umiejetności mi się przydają. Jako firma korzystaliśmy z tej oferty szkoleniaznegocjacji.com świetny ekspert, ogromna profesjonalizacja i robiące wrażenie doświadczenie. Nie było się do czego przyczepić. Poza tym jako firma otrzymaliśmy bardzo dobre warunki i korzystną cenę za pakiet. Zachęcam do skorzystania. My się na pewno jeszcze kiedyś zdecydujemy.
« Last edit by elite-zone on Mon Feb 12, 2018 10:15 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
z własnego doświadczenia wiem, że nie nabędziesz takiej wiedzy z negocjacji, jak właśnie na szkoleniach. W sumie kiedyś próbowałem czytać jakieś publikacje, ale zawsze miałem po nich niedosyt. Jak jesteś na szkoleniu to zawsze jest człowiek, którego możesz zapytać o nurtujące kwestie i sprawy stają się dużo bardziej zrozumiałe. Jeżeli chodzi o negocjacje w biznesie to dobrą ofertę można znaleźć tutaj szkoleniaznegocjacji.com/szkolenie-negocjacje-w-biznesie-dla-firm/, szkoleń bardzo merytorycznych. Na pewno trzeba zacząć od podstawy, czyli podejścia strategicznego. Na warsztatach bardzo wyraźnie zostanie ci przedstawione, że do negocjacji należy się przygotować, dowiesz się też w jaki sposób. Same plusy z takiego uczestnictwa. Polecam bardzo.
« Last edit by elite-zone on Mon Feb 12, 2018 10:16 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Konin
szkolenia są bardzo fajne, świetnie rozwijają Twoją wiedzę i warto jak najbardziej z nich korzystać, tak często jak tylko się da! Trzeba cały czas się uczyć i szukać dla siebie najlepszej na rynku oferty. Teraz to proste, wypowiedzi powyżej zasugerowały już ci dobrego specjaliste.

Post Reply

Page: 1