alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Strony internetowe, wizerunek firmy w internecie.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Konin
Witam serdecznie. Prowadzę firmę od kilku lat i w związku z jej rozwojem przyszedł czas na zmia-ny w kwestii jej istnienia w internecie. Poprzednia firma, z którą współpracowaliśmy niestety nie dostosowywała się do naszych oczekiwań (oraz przede wszystkim oczekiwań rynku i konsumentów, co jest oczywiście najważniejsze), więc szukam nowej firmy, która zajmie się promowaniem mojej firmy w internecie. Interesują mnie tylko firmy, które oferują szeroki zakres usług w tej dziedzinie. Najlepsza byłaby jakaś sprawdzona, godna polecenia i ciesząca się dobrą renomą agencja reklamo-wa, której naprawdę można zaufać i na którą można liczyć. Bardzo proszę o pomoc i z góry za nią dziękuję. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Międzyzdroje
No tak, trudno się pani dziwić. Bez dobrej strony internetowej teraz niestety nic nie istnieje, każdy szuka najpierw online, a dopiero potem ewentualnie fatyguje się do takiego czy innego miejsca lub nawiązuje kontakt w inny sposób. Życzę więc powodzenia w poszukiwaniach, bo to bardzo ważna kwestia!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
A skoro pani nie ma nic do powiedzenia to właściwie po co się pani udziela z jakimiś super mądro-ściami?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Międzyzdroje
Bo lubię. I z kolei panią mogłabym zapytać o to samo?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
Cóż, ja osobiście mogę polecić żeby twórczyni tematu zajrzała tutaj: http://simplycreative.pl/oferta/46/internet. Tam znajdzie pani kompleksową ofertę sprawdzo-nej agencji reklamowej, która zajmie się nie tylko stroną internetową, ale również istnieniem w social media, co jest bardzo istotne bez względu na rodzaj prowadzonej działalności.

Post Reply

Page: 1