alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Jakie są objawy awarii tylnej belki w aucie.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
Przyjechałem właśnie z dłuższej trasy moim Citroenem i coś mi się zdaje, że chyba mam problem z tylną belką. Specjalistą nie jestem, ale gdzieś czytałem, że głównym objawem jest skrzypienie zawieszenia i nietrzymająca geometria kół. Zauważyłem, że opony mi ostatnio zdziera. Jakie są jeszcze objawy tego typu usterki.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Szczytno
Coś mi się zdaję, zę niestety będziesz miał chyba rację z tym uszkodzeniem. Faktycznie to jedne z najczęstszych objawów. Ale są też inne. Przede wszystkim chodzi o to, że samo zawieszenie jest zdecydowanie niższe niż wcześniej. Może nawet dojsć do tego, że koło ociera o wewnetrzną część błotnika.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Tczew
No właśnie wydaje mi się, że auto z tyłu jest niżej niż wcześniej. Tak w ogóle to da się to naprawić, czy trzeba od razyu wymieniać. Nigdy tego nie robiłem, bo to raczej awaria z tych rzadziej występujących.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
Ja na naprawę tylnego mostu do Krakowa pojechała, a to za namową mojego brata, który stwierdził, że jest tam jeden z najlepszych warsztatów, który zajmuje się tego typu uszkodzeniami. Faktycznie miał rację. Jak wsiadłam ponownie do samochodu po naprawie, to tak jakby jechała zupełnie innym autem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Jelenia Góra
Tylni most to naprawdę bardzo poważny element każdego pojazdu, więc jeśli jest uszkodzony to potrafi dawać się we znaki. Nie można lekceważyć tej usterki nawet w najmniejszym stopniu.

Post Reply

Page: 1