alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Logo na torebkach - co sądzicie o tej formie reklamy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Konin
Pytanie jak w temacie, co myślicie o takiej reklamie? Czy to się w ogóle opłaca? Prowadzę niewielki salon kosmetyczny połączony ze sklepem z peoduktami pewnej marki, które stosujemy też do zabiegów. Myślałam nad różnymi formami nietypowymi zareklamowania się i ktoś mi doradził właśnie torebki z nazwą firmy. Opłaca się inwestować w coś takiego?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Bytów
To nie jest żaden nietypowy sposób, całe mnóstwo firm tak się reklamuje, więc myślę, że na pewno się opłaca, zwałszcza że jest to jedna z tańszych form reklamy. Tego typu torebki papierowe z logo to naprawdę groszowy koszt tak więc, jeśli dysponujesz nawet niewielkim budżetem na reklamę, to moim zdaniem spokojnie możesz w to zainwestować, choćby na próbę, żeby zobaczyć reakcje klientów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Działdowo
Ja niedawno zamówiłam takie torebki - też branża sprzedażowa - i miałam pozytywny odbiór, i fajne reakcje typu, że to reklama dbająca o ekologię itp. Poza tym to też praktyczny gadżet, po prostu przydatny zwyczajnie, nie to co inne, które czasami klienci od razu wyrzucają. Tak więc zgadzam się z przedmówczynią, że warto.

Post Reply

Page: 1