alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Lampy ścienne czy sufitowe?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 18
Location: Gdańsk
Witajcie. Takie pytanko mam: czy jesteście zwolennikami lamp ściennych czy sufitowych w waszych domach?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Częstochowa
No ja niestety nie mam jeszcze własnego domu. Mieszkam w wynajmowanym mieszkanku i tu niestety nie mogę nic zmieniać. Są tu wszędzie stare lampy wiszące z niemodnymi kloszami. Dopiero gdy kiedyś może będę mieć własny dom, zamontuję w nim eleganckie lampy ścienne o nowoczesnym wyglądzie. Tak więc jestem zdecydowanie za lampami sciennymi.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Szczecin
Oprócz lamp ściennych i sufitowych jest jeszcze do wyboru nowoczesne oświetlenie szynowe. W dobrze zaopatrzonych sklepach z oświetleniem można znaleźć duży wybór nowoczesnych opraw szynowych oraz reflektorów do szynoprzewodu. Polecam np. produkty sprawdzonej marki, dostępne pod linkiem mariner-lampy.pl/pl/producer/Aquaform/69. Znajduje się tam bogata oferta nowoczesnych opraw, reflektorów, a także kinkietów.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Tychy
Ja też uważam, że najlepsze do oświetlenia kinkiety są, bo pasują do róznego rodzaju wnętrz, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych, a poza tym tworzą fajny nastrój w pomieszczeniu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Międzyzdroje
a ja w przeciwieństwie do większości jestem zwolenniczką tradycyjnych lamp wiszących, jako że na ogół jestem tradycjonalistką. Uważam, że to co jest akurat modne, nie zawsze spełnia dobrze swoje zadania, a są pewne rzeczy, które sa sprawdzone i które nigdy nie wychodza z mody. Zaliczyłabym do nich właśnie klasyczne lampy wiszące, najlepiej z prostym białym kloszem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 18
Location: Gdańsk
Widzę, że ile osób tyle opinii. Ciekawostką są dla mnie oprawy szynowe i reflektory, dlatego musze sobie trochę o nich poczytac i zastanowić się, czy sprawdziłyby się w moim domu.

Post Reply

Page: 1