alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Estetyka sal w szkołach

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Sosnowiec
Cześć wszystkim : ). To jak wyglądają sale szkolne jest bardzo ważne, dlatego że uczęszczają tam nasze dzieci. Jestem zainteresowana, co wy kochani forumowicze sądzicie w tym temacie? Warto znaleźć solidnego producenta, który wytwarza meble do szkoły.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Międzychód
Moja Gosia chodzi od jakiegoś czasu do przedszkola. W ostatnim czasie opiekunowie dzieci poruszyli na wywiadówce to, iż stoliki, jak również krzesła nie posiadają właściwej wielkości, maluchy bardzo się przechylały. Uważam że nadzwyczaj ważny jest solidny producent, który zajmuje się sprzedażą mebli do przedszkola, powinno się go dokładnie wybrać. Moja córcia ciągle skarży się, iż pobolewają ją plecki.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 23
Location: Tarnowskie Góry
Mówię wam jak fajnie wygląda biblioteka w szkole mojej Ewy, książki są tam położone równiusieńko, a to wszystko zasługa mebli zakupionych specjalnie do biblioteki, przez to moja córcia zabrała się za czytanie. Ja chyba preferuję aktywny wypoczynek.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 18
Location: Warszawa
Ja orientuję się z mojego doświadczenia, iż do tego, by dzieciakom lepiej wchodziło do głów, istotne są szkolne krzesła z wygodnym oparciem. Wygoda w trakcie nauki to warta podkreślenia sprawa. Jejku! Jak ja się przejmuję moim Michałem, w ogóle nie może się skupić na nauce, już sama nie jestem pewna, czy może to wina jego opiekunów w szkole, czy po prostu z nim jest nie hallo. Chyba muszę podyskutować z psychologiem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Tczew
Jako wykwalifikowany nauczyciel i jednocześnie ojciec, powinienem spostrzec, iż wygodne ławki niezbędne w szkolnych salach to rzadkość. Trudno jest wyszukać firmę, która oferuje ławki, które są dostosowane szczególnie do wieku uczniów. Mój dyrektor skorzystał z propozycji spółki Akma. Dostał tam ławki jednoosobowe, mówię wam są nadzwyczaj trwałe, u nas w szkole, mamy je parę lat, i wyglądają jakby były nowe.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Działdowo
Ja zobaczyłam ostatnimi czasy praktyczne krzesła przeznaczone do szkoły w sieci, mówię wam były super! Gdybym musiała zaproponować taki zakup, to jedynie przez Internet!

Post Reply

Page: 1