alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Czas wypocząć :)

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 52
Location: Tczew
Witam wszystkich : ) Sporo niedawno pracowałem, wreszcie czas najwyższy na wypoczynek, z tego względu z rodzinką chcemy wynająć jakiś samochód. Mam dlatego takie zapytanie ? czy może, drodzy internauci, korzystaliście ostatnio z propozycji wypożyczenia aut? Przerzucając dziennik, znalazłem znakomite ogłoszenie: wynajem samochodów Poznań, możliwe że do nich zadzwonię. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Szczytno
Mnie bardzo ciekawi czy ktoś z Was wypożycza auta z wypożyczalni. Bo jeżeli chodzi o mnie to ja regularnie wypożyczam i w pełni pochwalam gdy robią to inni. Moje auto nie jest takie elganckie jak auta z auto wypozyczalni wiec jak przygotowuję jakikolwiek rodzinny wyjazd to zawsze kieruję się prosto do wypożyczalni. Jestem zdania że to jest opłacalne, a już tym bardziej jeżeli ktoś nie ma własnego auta.Mój kumpel kiedyś mi mówił że wypozyczył taki samochód żeby zaimponowac dziewczynie. I faktycznie, dzieki temu wyjechali gdzieś razem, Później jak już się okazało że to nie jego fura, nie miało to właściwie znaczenia.Moja ulubina wypożyczalnia to Car Way, oni mają wszystko znakomicie zorganizowane a ceny także są przyzwoite.  Wejdźcie na stronę car-way.pl Mój teść posiada doskonałą furę jednak mi póki co bardzo daleko do jego pensji.Kiedyś jak moje wynagrodzenie ulegnie wzrostowi mam w planach nabycie wiekszego garażu i kolejnego auta. Producnet samochodów marki Opel to jest producent którego cenię zeecydowanie najbardziej.Nie przepadam za Jeepami ani za Fiatami.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Location: Jelenia Góra
Jeśli ktos z Was wypożyczał samochód na wyjazd o rodzinnym charakterze i nie jest tajemnicą jak to wszystko wyszło w praktyce to ja bardzo chetnie podłucham. Jeśli samochód ma nienaganny stan techniczny to to się zapewne opłaca, pytanie czy faktycznie ma należyty stan techniczny. Wynajem samochodów w Poznaniu prowadzą różne wypożyczalnie. Każda z nich ma swoją witryne w sieci a poszczególne oferty różnią się cenowo i nie tylko. Moje dzieci mi suszą głowę żebym w koncu wynajął ładny samochód. To są bardzo rozrywkowe dziewczyny, jak się nie pojawiają na horyzoncie kolejne atrakcje, one zaraz marudzą ze sie nudzą.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 22
Location: Gdańsk
Tak mroźno za oknem, że nie chce się wychodzić. Więc forum internetowe to świetna sprawa, ale patrzę, że tu jest przynudzanie. Ja jakbym szukał samochodu zastępczego na wypad rodzinny to wpisałbym w wyszukiwarkę wynajęcie samochodów zastępczych w Poznaniu. Kłopot rozwiązany. Koniec tematu. Uciekam stąd, żegnam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Elbląg
Idę , pora na mnie, choć w sumie interesują mnie historie Waszych wyjazdów o charakterze rodzinnym i wypożyczeń aut dokonanych w tym celu. Sądzę ze to sie opłaca tylko że nie mam dziś czasu na klikanie. Jak kto mówi rental car, mam pozytywne skojarzenia. 

Post Reply

Page: 1