alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Pracuję w transporcie

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Gdańsk
Hej! Pracuję w transporcie artykułów sypkich. Kilka dni temu zawarliśmy umowę z pewną korporacją, która swoją filię posiada w Belgii. Dlatego szukam fajnego sposobu na transport moich wyrobów za granicę. Kolega wspomniał mi, żebym poszukał sobie taniego producenta worków polipropylenowych. Z tego co zrozumiałem te worki to wspaniała rzecz do przewożenia wyrobów sypkich. Tak czy inaczej chciałbym Was zapytać w jaki sposób Wy przewozicie swoje produkty za granicę? Poradzicie coś?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Jelenia Góra
Z artykułami sypkimi różnie to bywa, na pewno hurtowe przemieszczanie ich za granicę nie jest takie proste jak przemieszczanie zwyklych artykuów. Jeżeli transportuje sie za granicę mąkę albo odmienne produkty w sypkiej formie, najlepiej zadbać o właściwe worki. Nasza firma stosuje worki polipropylenowe big bag i szef jest zadowolony. W naszej firmie zatrudnieni są świetni kierowcy i magazyn tez jest pierwszorzędnie zorganizowany. Towar to moim zdaniem mamy taki sobie ale i tak mamy mnóstwo zleceniodawców. Cholera wie, może inne zakłady handlują badziewiem jeszcze gorszym niż my? Jeżeli chodzi o nowoczesne worki to ja jestem zwolennikiem czegoś takiego jak kontenery elastyczne.One mogą mieć kontakt z żywnością gdyż są wykonane z należycie dobranego materiału. Ja jestem osobą która przywiązuje dużą wagę do tego jak pakowane są wszelkie przedmioty. Wiadomo że pod świąteczną choinkę nie wrzucę worka z polipropylenu, lecz na pewno dołożę wszelkich starań, by w jak najbardziej elegancki sposób zapakować nabyte przeze mnie upominki. Jakośc konkretnego prezentu jest istotna lecz to w jaki sposób jest on opakowany również nie pozostaje bez znaczenia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Tczew
Każda osoba która zajmuje się transportem artykułów sypkich winien posiadać najlepszej jakości worki czy kontenery, w których będzie te produkty przewozić. Ja kiedyś miałem z tym problem, ale do czasu kiedy trafiłem na pewną witrynę internetową. Od tamtego czasu mam pewność, że moje produkty są bezpieczne. Dzięki firmie Izomer już wiem jak ważne są właściwe oraz należyte worki. Krótko mówiąc to przedsiębiorstwo jest godne uwagi. Ja mocno polecam spółkę Izomer! Z pewnością będziecie zachwyceni. : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Elbląg
Jestem zwolennikiem bezpiecznego transportu towarów. Jak się dokonuje przewozu towarów niebezpiecznych, potrzebne są worki mających odpowiednie atesty.Ale przewóz zwyczajnych produktów także wymaga zabezpieczenia, dlatego fajnie, że teraz oferowane są na rynku worki big bag. Odmienne określenie to worki pp bo one robione są właśnie z polipropylenu.

Post Reply

Page: 1