alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Jak oceniacie producentów takich worków?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Szczytno
Cześć, ciekawe jak jak oceniacie naszych krajowych producentów worków polipropylenowych big bag. Ja mam swojego ulubionego producenta u którego zawsze przeprowadzam zakupy, gdy nasza spółka ma w planach przewóz artykułów sypkich do krajów zachodnich.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Jelenia Góra
Z pewnością jestem zwolennikiem bezpiecznego transportu. Jak się przewozi towary nebezpieczne, konieczne jest użycie worków mających atesty.Lecz zwykły towar też wymaga zabezpieczenia, dlatego fajnie, że obecnie oferowane są w sprzedaży worki big bag. Ich odmienna nazwa to worki pp gdyż one sporządzane są z czegoś takiego jak polipropylen.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Gdańsk
Jeśli chodzi o mnie to nigdy nie miałem do czynienia z zawodowymi podróżami za granicę. Ale dobrze wiem że ludzie jeżdżą transportując czy to jakieś warzywa czy też chemikalnia. Gdyby nie dobre worki można by tylko pomarzyć o takiej podróży. Chodzi mi o worki big bag. Worki big bag to są nowoczesne worki które mogą posiadać różną pojemność. Jestem pewnien że wszelkie firmy, które zajmują się transportem artykułów zamawiają ich olbrzymie ilosci.Ja pracuję w przedsiębiorstwie mającym zupełnie inny charakter lecz mam jako taką orientację jeżeli chodzi o nowoczesne opakowania bowiem mąż mojej siostry zajmuje stanowisko kierowcy i pracuje w firmie parającej się tranportem artykułów. Pamietam jak kiedyś otrzymałem ksiązkę od mojej żony. Była tak pieknie opakowana że aż się błogo robiło na duszy że taki upominek ma się w rękach. Każda osoba zwraca uwagę na walory estetyczne przedmiotów jakimi sie otacza. Jeśli się nieładnie zapakuje prezent to on przez to częściowo traci na wartości.Ja bez wątpienia jestem estetą i sądzę że większośc ludzi ma takie podejście jak ja.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Elbląg
Mnóstwo przedsiębiorstw dba o to, aby ich artykuły przewożone za granice były w jak najlepszy sposób transportowane. Normalne każdej osobie zależy na tym, aby nasz kontrahent był zadowolony. Kiedy zacząłem swoją działalność w przewożeniu produktów sypkich początkowo nie udawało mi się. Złe worki. I wtedy pomógł mi mój kumpel, który pokazał mi świetną witrynę online. Uznałem, że zaryzykuję. To była najlepsza decyzja, bo spółka Izomer dała mi możliwość na zdobycie solidnych worków i kontenerów, dzięki którym wiedziałem, że moje artykuły dotrą na miejce w nienaruszonym stanie. Od tamtej chwili moja firma funkcjonuje świetnie, a to wszystko za pomocą Izomer. Polecam tą firmę gorąco! : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Tczew
Jeśli znacie jakiś lepszy rodzaj transportu artykułów sypich poza granice kraju niż z zastosowaniem worków typu big bag to ja z przyjemnością poslucham waszych sugestii. Q-bag to jest pojęcie znane mi od dłuższego czasu ponieważ nasze przedsiębiorstwo już od dłuższego czasu używa takich nowoczesnych worków.Sądzę ze jak się dane produkty dobrze opakuje to zmniejsza się ryzyko nieprzewidzianych strat. Przecież jak się coś przewozi to ten towar się kołysze pod wpływem przemieszczania się ciężarówki, nalezy należycie go zabezpieczyć. Przy transporcie jakichkolwiek materiałów sypkich nalezy bardzo uważać na to aby cały towar ciągle znajdował się w workach ponieważ to szczególny rodzaj towaru. Mąka to nie jest towar który można pozbierać tak jak jabłka czy arbuzy.Jeżeli cukier wydostanie się poza worek to już w zasadzie nic nie da się zrobić, niestety nie będzie sie nadawał do późniejszego spożycia.Zresztą nie trzeba być kierowcą samochodu ciężarowego, każda pani domu doskonale wie jak to jest jeżeli nie tam gdzie trzeba rozsypie się mąka. Gdybyśmy chcieli używać mąki która wcześniej uległa rozsypaniu byloby to całkowicie niehigieniczne. Każda porządna gospodyni od razu pozbywa się czegoś takiego, nikt rozsądny nie bedzie przecież tego dodawała do ciasta czy sosu. Jak zamawiamy dla siebie jedzenie na mieście to nie wiemy w jaki sposób zostalo sporządzone, lecz sanepid stara się kotrolować takie podmioty.

Post Reply

Page: 1