alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Tapeta z foto, modna?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Gdańsk
Heja! Mam problem! : ( Ukochana zażyczyła sobie, bym wyszukał w necie sklepów gdzie zakupię ładne fototapety. Nie ma problemu, ale tak zastanawiam się czy to nie jest czasem już niemodne? Chyba obecnie ludzie w inny sposób przyozdabiają swoje ściany. A Wy co uważacie na ten temat? Czy nadal ludzie je kupują?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Jelenia Góra
Ja kupiłem tapetę ze zdjęciem do własnego biura. Uważam że wykonałem doskonałą inwestycję. Do tego była w atrakcyjnej cenie. Bardzo ozdabia moje biuro i znacznie lepiej mi się pracuje. Gdy mam zły nastrój, patrzę na nią, na ten cudowny krajobraz i jest mi o wiele lepiej ; ) Mogę mieć kapitalny widok, wcale nigdzie nie jadąc. Przy tym w różnych rozmiarach tanie fototapety są łatwo dostępne, bowiem ponownie są na topie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Tczew
Ach kochani, fototapety to jest świetny wynalazek i wcale sie nie dziwię że od dawna panuje moda na ten rodzaj tapet. Ciekawi mnie jakie jest Wasze zdanie jeżeli chodzi o fototapety na zamówienie. Mnie się wydaje że to jest znakomite udogodnienie gdyż ściany w konkretnych domach różnią się jeżeli chodzi o rozmiary.Ja zawsze przywiązywałem olbrzymią wagę do tego jak wygląda mój pokój.Gdyby mój pokój był nieciekawie urządzony to na pewno bym się źle z tym czuł. Bardzo starannie wybierałem meble i dużo czasu poświęciłem kilka lat temu na znalezienie właściwej wykładziny dywanowej. Mam szerokie biuro i bardzo wygodne krzesło, mam też u siebie sporo półek. Z pewnością gdybym nie czytał tak dużo to mój pokój zupełnie inaczej byłby urządzony ale czytam naprawdę sporo i stale nabywam różne książki. Mój ojciec zamawiał dużo książek i chyba mam to po nim :P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Międzychód
Jeśli fototapety i szklane panele kuchenne są stosownie dobrane do konkretnego wnętrza, to prezentują się interesująco. Ja osobiście mam cudowną fototapetę w sypialni, buduje ona wyjątkowy nastrój.

Post Reply

Page: 1