alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Remont, ale jakim kosztem?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Tczew
Dzień dobry : ) Jejku! Co za tydzień, tak wiele się dzieje! W szkole samiutkie zaliczenia, a do tego mojemu staruszkowi zachciało się remontu! Też mi pomysł! A ja nie potrafię odnaleźć nawet własnych podręczników! Wiem, że nowa tapeta się przyda, lecz jakim kosztem! Macie może takie same doświadczenia z remontami Napiszcie coś. Jedyna pozytywna rzecz, która mi się przytrafiła to to, że znalazłem znakomitą stronę: tapetuj.pl/category/fototapety-disney .
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Jelenia Góra
Tak się składa że koniecznie muszę wyremontować łazienkę i pokój, ale wcale nie chce mi sie zabierać do takiej roboty. Moje ogromne zainteresowanie budzą tapety do malowania, bo dzięki nim przez długie lata unika się kolejnych kompleksowych remontów. Im mniej remontów w domu tym lepiej. Oczywiście od czasu do czasu pojawia sie konieczność odnowienia danego pomieszczenia ale zdaje sie że nikt nie lubi zamieszania tego typu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Gdańsk
Wspólnie z żoną postanowiliśmy wyremontować jeden pokój, by potem go wynająć. Powinien prezentować się czysto, natomiast tapetę należy ściągnąć koniecznie, gdyż jest już stara. Chcemy poprzez wynajem pokoju zasilić nasz domowy budżet. Niestety, obydwoje jesteśmy na rencie i mamy bardzo nieduże środki na utrzymanie. A do naszego pokoiku nabyliśmy tapety w odcieniu rasch, będą doskonale prezentować się.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 23
Location: Tarnowskie Góry
Od czasu do czasu remont jest potrzebny. Nawet jeżeli go nie lubimy. Jeśli chodzi o moją osobę to ja lubię coś odnawiać, głównie tapetowanie. Kocham te wzory tapet itp. Ale nie o tym chcę powiedzieć. Jakiś czas temu trafiłam na cudowną witrynę sieciową Tapetuj.pl – Comic Heroes gdzie odnalazłam wielki pakiet tapet po bardzo korzystnych cenach. Wiem, bo skorzystałam z tej oferty. Teraz za pomocą tej firmy mam piękne ściany w swoim domu. Gdyby ktoś mnie zapytał co bym wybrała czy malowanie farbą ścian czy też tapety to bez wahania powiedziałabym tapety i wspomiałabym jeszcze tapety ze sklepu Tapetuj. Polecam serdecznie!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Szczytno
Uważam że remont bywa czasami konieczny, aby mieszkanie wyglądało ładnie. Na pewno trzeba do jego skończenia zastosować tapety do wykończenia ściany.

Post Reply

Page: 1