alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Tapeta w pokoju dziecięcym

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Szczytno
Witam remontowiczów, niezmiernie sie cieszę że jest szansa aby z Wami poklikać. W moim mieszkaniu znajdują się ściany pomalowane na rozmaite kolory. Pora na zmiany, najwyższy czas na wypróbowanie tapet. Muszę się rozejrzeć za jakimiś fajnymi fototapetami dla dzieci, poniewaz mamy w mieszkaniu jeden pokoik tego typu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Gdańsk
Tak się składa że musze zrobic remont łazienki i pokoju, ale zupełnie nie chce mi się zabierac do takiej roboty. Moje olbrzymie zainteresowanie budzą tapety do malowania, gdyż stosując je u siebie przez długi czas ma się święty spokój z poważnymi sprawami remontowymi. Im mniej wykonuje się w mieszkaniu tym lepiej. Oczywiście od czasu do czasu pojawia się konieczność odnowienia określonego pomieszczenia ale zdaje sie że nikt nie lubi zbyt częstych remontów bo one wprowadzają chaos.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Międzychód
Najwspanialsza dekoracja ścian jaka może istnieć to tapety ścienne. Jakiś czas byłam do tego negatywnie nastawiona, ale teraz odkąd sama mam w swojej sypialni tapetę, to wiem jak się bardzo myliłam. Coś cudownego. Zawsze uważałam, że tapety to coś nudnego, mało ciekawa rzecz, ale to nie prawda. Są cudowne. Teraz cały czas trajkoczę moim rodzicom, aby też sobie wytapetowali ściany w sypialni. ; )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Sosnowiec
Ja lubię zmieniać coś w swoim mieszkaniu, nie ważne co to jest. Jakiś czas temu odnawiałam ściany i uznałam, że je wytapetuję. Mój narzeczony znalazł fajny sklep sieciowy Tapety do przedpokoju Tapetuj.pl, w którym wybraliśmy sobie tapety do sypialni i kuchni. Bardzo fajna sprawa. Ślicznie to wszystko nam wyszło. Polecam serdecznie ten sklep. Na pewno będziecie zadowoleni. : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 23
Location: Tarnowskie Góry
Ja z Arkiem musimy wziąć na pewno kredyt na remont naszego lokum, jest tu dużo do zrobienia, w szczególności należy tu wytapetować. W czwartek idziemy kupić tapety na każdą ścianę. My ostatnio przeprowadziliśmy się z moim małżonkiem do miasta z niedużej miejscowości. Nie mieliśmy tam w ogóle pracy, okliczności życiowe wymusiły na nas tę przeprowadzkę. W sumie to jesteśmy zadowoleni z podjętej decyzji.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Działdowo
Mi osobiście podobają się fototapety do przyklejenia na ścianę, nawet ostatnio kupiłam sobie taką z pięknym krajobrazem, mówię wam teraz mam wrażenie jakbym była w jakimś zupełnie innym miejscu aniżeli mój pokój.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Tczew
Uważam że remont bywa czasem potrzebny, żeby mieszkanie prezentowało się ładnie. Z pewnością należy do jego skończenia zastosować porządne tapety ścienne.

Post Reply

Page: 1