alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Pisanie tekstów dla seo

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Działdowo
Witam ; ). Ja prywatnie chciałabym stać się seo copywriterem, z tego powodu szukam rozmaitych wiadomości na ten temat. W mojej opinii pisanie na zlecenie to doskonałe zajęcie w dzisiejszych czasach. A co wy myślicie na ten temat?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Elbląg
Stanowisko copywritera to bardzo ciekawa rzecz. Kiedyś tak nie uważałem. Dla mnie to kojarzyło się z czymś monotonnym. Z rzeczą, która nic nie wnosiła do naszego życia. Do czasu, aż zacząłem pracować w przedsiębiorstwie Tekstyteksty. Bardzo doświadczona firma. Nasi usługobiorcy są zadowoleni z usług. Z pomocą tej firm zrozumiałem, że pisanie tekstów w seo writingu da mi możliwość na duży rozwój. Dzięki tej pracy zwiększył mi się zasób słów, moje zdania są dobrze dobierane. Spotrzegłem, że rozwinąłem się pod względem kreatywności wypowiedzi. Muszę powiedzieć, że byłem zdziwiony. Coś co jakiś czas temu wydawało mi się nudne, teraz stało się dla mnie przyjemnością. Mówiąc pokrótce osoby, które pragną spróbować się w zawodzie copywritera, niech próbują. To naprawdę ciekawa praca. : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Międzychód
Tak dużo czasu już szukam zawodu, z którego byłabym zadowolona. Nie mam jednak ani jednego pomysłu, sporo słyszałam o zawodzie copy writera, może w tym zawodzie spróbowałabym swoich umiejętności? Akurat w tym zawodzie nie mam żadnych przyjaciół, więc nie bardzo mam się kogo zapytać. Uważam, iż pisanie na zlecenie sprawiało by mi wiele satysfakcji. Wiem, iż firmy, które poszukują copy writerów, chcą zatrudnić w głównej mierze osoby twórcze, a ja zawsze należałam do tego rodzaju osób, poza tym lubię tworzyć teksty.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 23
Location: Tarnowskie Góry
Taki długi i pracowity dzień miała w pracy. Weszłam na forum internetowe licząc, że będzie tu ciekawie, ale widzę, że dyskusje podejmowane tu są co raz to nudniejsze. A co ja mogę powiedzieć o stanowisku pracy seo copywriter? Nic, nigdy nim nie byłam. Więc nie ma możliwości abym mogła wyrazić swoje zdanie. To nie dla mnie. Wychodzę stąd, może coś fajnego dali w TV.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Sosnowiec
Mówię wam, iż copywriting to super sprawa! Przekonałam się o tym osobiście, teraz już muszę uciekać, gdyż spieszę się na autobus, jadę do ojca, powinnam nieco posprzątać jego mieszkanie.

Post Reply

Page: 1