alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Temat copywritingu

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 18
Location: Warszawa
Dzień dobry ; ). Ja prywatnie chciałabym stać się copy writerem, dlatego też poszukuję różnych informacji na tenże temat. Myślę że pisanie na zlecenie to znakomite zajęcie w dzisiejszych czasach. A co wy myślicie na tenże temat?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Sosnowiec
Ja nigdy nie umiałam pisać artykuły na zamówienie, z tego powodu zawód seo copy writera to nie moja dziedzina, jedyne co potrafię to napisać życzenia urodzinowe : ).
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Szczytno
Na pewno seo copywriter nie należy do najłatwiejszych profesji. Miałem w życiu taki okres, gdy pragnąłem nim zostać. Namawiała mnie do tego moja znajoma, która pracuje w spółce Tekstyteksty.pl. Jej najważniejszym zadaniem jest na zamówienie pisać różne teksty, Asia zwłaszcza chwali sobie atmosferę w tej spółce. Specjaliści tej spółki potrafią utworzyć tekst o różnorodnej tematyce.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Działdowo
Ja już od pewnego czasu pracuję w dobrej firmie Teksty Teksty, w której piszemy wysokiej jakości teksty na strony sieciowe. Ja zajmuję się pisaniem profesjonalnych artykułów na zamówienie. Sprawia mi to wiele radości. Przyznam, że nie myślałam, że będzie mi się aż tak dobrze pracowało na stanowisku copywritera. Dlatego Ci którzy posiadają sposobność być copywriterami powinni spróbować. To wspaniała przygoda. : )

Post Reply

Page: 1