alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Wygląd szkolnych sal...

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 23
Location: Tarnowskie Góry
Cześć wszystkim : ). To jak prezentują się sale szkolne jest bardzo ważne, gdyż uczęszczają tam nasze dzieci. Jestem zainteresowana, co wy kochani forumowicze myślicie na ten temat? Warto odnaleźć solidnego producenta, który wytwarza meble do szkoły.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Sosnowiec
Ja orientuję się z własnego doświadczenia, że do tego, aby maluchom lepiej wchodziło do głowy, istotne są szkolne krzesła z wygodnym oparciem. Komfort w trakcie nauki to zasadnicza sprawa. Kurcze! Jak ja się martwię moim Michałem, w ogóle nie może się skupić na nauce, już sama nie wiem, czy może to wina pedagogów, czy po prostu z nim jest nie w porządku. Chyba muszę porozmawiać z psychologiem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Tczew
Jako doświadczony pedagog i jednocześnie tata, muszę zauważyć, iż wytrzymałe ławki do szkoły to rzadkość. Trudno jest znaleźć firmę, która ma w swojej ofercie ławki, które są przystosowane przede wszystkim do wieku dzieci. Mój dyrektor skorzystał z oferty przedsiębiorstwa Akma. Zakupił tam ławki dla jednej osoby, mówię wam są bardzo solidne, u nas w szkole, posiadamy je parę lat, i wyglądają jakby były nowe.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Gdańsk
Od tego czasu, gdy kupiono w przedszkolu mojego synka stoliczki przeznaczone dla przedszkola, mój maluszek w ogóle się nie garbi, uwielbia tam przebywać, gdyż ma nadzwyczaj przyjemną nauczycielkę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Międzychód
Mówię wam jak super wygląda biblioteka w szkole mojej Asi, książki są tam ustawione równiusieńko, a to wszystko zasługa świetnych mebli przeznaczonych do biblioteki, przez to moja córcia zabrała się za czytanie. Ja chyba wolę aktywny wypoczynek.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Elbląg
Za moich czasów, wyposażenie szkół było zupełnie inne. Brakowało wszystkiego, kredy, należytych przyborów. Ale po co się temu dziwić, wszak to czas pustki w sklepach. Wiem że teraz np. wytrzymałe tablice szkolne, są zupełnie inne. Kto wtedy zdawał sobie sprawę, iż na tablicy można pisać markerami? To było nie do pomyślenia. A obecnie proszę. Muszę zauważyć, iż to nadzwyczaj komfortowe rozwiązanie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Działdowo
Ja zobaczyłam ostatnimi czasy wygodne szkolne krzesła dla maluchów w Internecie, mówię wam były super! Gdybym musiała zaproponować taki zakup, to wyłącznie przez sieć!

Post Reply

Page: 1