alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Jak stworzyć pracę licencjacką?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Tczew
Dzień dobry ; ). Muszę obecnie zabrać się za moją pracę, tymczasem pisanie pracy licencjackiej, która ma być napisana w całości w języku angielskim to dla mnie osobiście nie lada problem, a jakie wy posiadacie doświadczenia?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Szczytno
Jakaś masakra jest z tymi pracami zaliczeniowymi. Jak sobie pomyślę, że za jakiś czas będę musiał się za to wziąć to aż się boję. Na samą myśl wyrażenia prace magisterskie po angielsku robi mi się niedobrze. Nie wiem jak ja to ogarnę. Moja kumepla już w połowie ma wykonaną pracę, a ja nic. Liczę na wsparcie mojego kuzyna, który już rok temu się obronił. Nie wiem jak to będzie wyglądać, ale jak na razie jest tragedia. : (
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 23
Location: Tarnowskie Góry
Jeny jak ja się bardzo boję napisania swojej pracy, która kończy studia licencjackie i trzeba ją obronić. Ani trochę nie wiem jak należy się do tego wziąć. Mimo iż pisałam sporo różnorodnych prac podczas studiów, jak pomyślę o sporządzeniu tak ogromnej pracy zbierają się we mnie mdłości ; (. Moja siostra cioteczna kompilowała jakiś czas temu tego typu pracę, wtedy mogłam widzieć ile powinno się wokół tego nachodzić. Zdaję sobie sprawę ile to wymaga trudu, a ile nerwów, mam jednak nadzieję, iż w końcu się przełamię. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Sosnowiec
Nie ogarniam dlaczego tutaj znalazłam temat tworzenia prac zaliczeniowych. W sumie prace zaliczeniowe to też wyspecjalizowane prace inżynierskie, a myślę, że nie każdy na tym forum jest zainteresowany tworzeniem prac inżynierskich. Istnieją osoby, które mają oprócz uczelni normalne życie i kwestia realizacji prac nie komplikuje im życia. Idę zobaczę w innych kategoriach forum, może gdzieś odszukam bardziej interesujące tematy do dyskusji.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Działdowo
Podczas gdy ja pisałam swoją pracę na koniec trudnych i skomplikowanych studiów inżynierskich, dużo pracowałam. Miałam także różne nowe obowiązki domowe, bo wyszłam za mąż : ). 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Jelenia Góra
Zagadnienie pisania pracy zaliczeniowej a także pracy licencjackiej w języku angielskim jest tak rozbudowany, że nie jestem pewien czy zdołaliście tutaj przeanalizować każdy jego podpunkt, ja mógłbym o tym pisać i pisać... Zresztą jak każdy student, który dokonał by cudów, byle tylko nie zajrzeć do książek. ;)

Post Reply

Page: 1