alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Hej studenci, co tam u was?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Szczytno
Kłaniam się wszystkim studentom, chciałbym z Wami porozmawiać na temat stresu, jaki towarzyszy Wam w czasie konstruowania prac zaliczeniowych. Jak to wygląda jeśli chodzi o Was? Bo jeśli chodzi o mnie, to nie bardzo wiem czym tu się przejmować, w większości przypadków wszystko na studiach zostawiałem na ostatnią chwilę i napisanie takiego licencjata także poczeka. Nie ogarniam tej całej obawy, że ktoś się nie wyrobi z oddaniem pracy w terminie. Co nagle to po diable jak mówi porzekadło, wszystko w swoim czasie. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Międzychód
Każda osoba, która pisze pracę powinien być przygotowany na to. Ja miałam wszystko zrobione na tip top. Dla mnie pisanie prac po angielsku to prosta sprawa. Wszystkie lektury miałam przygotowane, wystarczyło pisać. Mi już się nie dobrze robi od takich tematów. Radźcie sobie sami. Pa!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Sosnowiec
Jejku jak ja się bardzo boję napisania swojej pracy na koniec studiów licencjackich na wyższej uczelni. Ani trochę nie wiem jak należy się do tego zabrać. Mimo że pisałam wiele różnych prac w ciągu studiów, jak pomyślę o sporządzeniu tak ogromnej pracy zbierają się we mnie mdłości ; <. Moja kuzynka sporządzała jakiś czas temu tego rodzaju pracę, w tamtym czasie mogłam widzieć ile należy się wokoło tego nachodzić. Teraz rozumiem ile to wymaga wysiłku, a ile nerwów, mam jednakże nadzieję, że w końcu się przełamię.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Gdańsk
Temat pisania prac magisterskich jest bardzo interesujący. Uważam, że można o nim dyskutować i dyskutować. Ja bym mógł cały czas rozmawiać o odpowiednim pisaniu dobrych prac magisterskich. Uwielbiam to!

Post Reply

Page: 1