alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Wynajem DJ na imprezę firmową we Wrocławiu – kogo polecacie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 78
Location: Jelenia Góra
Cześć, znacie może jakiegoś dobrego DJ, który gra i prowadzi imprezy firmowe/integracyjne we Wrocławiu?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 78
Location: Szczytno
Witaj, u mnie w firmie na imprezie firmowej zawsze gra pan Damian Nowaczyk – jest DJ i wodzirejem. Organizuje świetne zabawy integracyjne i potrafi się zająć gośćmi. Ogólnie znam wiele firm, które miały go u siebie na imprezach np. OBI, Tesco.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 65
Location: Bytów
Jeżeli chcesz przebojowego Dj na imprezę firmową to zdecydowanie pan Damian Nowaczyk jest najlepszy. Zbudował u nas świetną atmosferę, integracja przez zabawy wciągnęła wszystkich pracowników. Jeżeli chcesz się dowiedzieć coś więcej to odsyłam na jego stronę: www.imprezja.pl/dj-na-imprez%c4%99-firmow%c4%85.html gdzie znajdziesz podstawowe info i kontakt do niego.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Konin
Cześć, czy DJ którego polecacie gra też może na weselach? Szukam właśnie kogoś takiego – energicznego, z pomysłami i który poprowadzi całe wesele.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 78
Location: Szczytno
Tak, gra też na weselach. Byłem nawet na jednym z jego udziałem i było równie świetnie co na imprezach integracyjnych. Goście byli zachwyceni, dobrze się bawili, a on miał bardzo dużo do zaproponowania jeżeli chodzi o atrakcję.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 51
Location: Tychy
Hej! Miałam okazję być na weselu gdzie grał Pan Damian i było rewelacyjnie! Muzyka do tańczenia, do śpiewania – największe hity wszechczasów! Możesz sobie zobaczyć na jego stronie: http://www.imprezja.pl/dj-na-wesele-wroc%c5%82aw.html jakie usługi na wesela oferuje, trochę ich jest.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Warszawa
Witajcie, pan Damian na wesela oferuje bardzo szeroki pakiet usług: muzyka, oświetlenie, zabawy, animacje dla dzieci, generator dymu i wiele wiele innych.

Post Reply

Page: 1