alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Czy sadzonki drzewek można kupić online?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 54
Location: Częstochowa
Przyznam, że nie chce mi się wierzyć w tego typu informacje, więc wolę sie upewnić, czy tak jest naprawdę. Chodzi o to, że jedna z moich znajomych uparcie twierdzi, że od jakiegoś czasu kupuje sadzonki drzewek przez internet, co jest wręcz nieprawdopodobne. Napiszcie proszę czy jest to możliwe i ewentualnie gdzie jeśli tak.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Tychy
Witaj, no Twoja znajoma mówiła prawdę :))) W dzisiejszych czasach to nic dziwnego, że można takei rzeczy kupić online. Myślę, że bardziej chodzi Ci o dostawę, ale tutaj też nie ma nic dziwnego, bo dostawy realizowane są teraz bardzo szybko przez kurierów, którzy obsługują teren całego kraju.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Tczew
Twoj znajoma nie jest jedyna. Ja jestem nauczycielem w szkole podstawowej. Mamy taki zwyczaj, że kazdego miesiąca sadzimy w różnych miejscach drzewka, taka kampania społeczna, na którą uczniowie chcą dawać kasę. I ja też zamawiam te sadzonki w formie online...
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 54
Location: Częstochowa
No to nieźle, wyszło teraz, że nie orientuje się realaiach rynkowych. A który sklep ma najlepszą ofertę?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 52
Location: Bytów
No tutaj sprawa jest przesądzona od razu, bo najlepszy towar i najlepsze warunki sprzedaży znajdziesz tutaj http://sklep.sadzonki-kubiak.pl/ i będziesz mogła kupić dosłownie każdy format rośliny. Są tu zarówno drzewka, byliny i krzewy, a wszystko w odpowiedni sposób zabezpieczone przed warunkami podrózy. Sadzonki drzewek zawsze docierają całe.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 72
Location: Szczytno
Zgadza się, ja zamawiałem może z pół roku temu, jak był okres nasadzeń już do właściwego gruntu. Zamówiłem mnóśtwo odmian w różnych ilościach i praktycznie po wypakowaniu wszystkiego nie został ani jeden listek. Widac, że ktoś bardzo dbał o kondycję tych roślin.

Post Reply

Page: 1