alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Czy biały stół jest funkcjonalny?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 64
Location: Częstochowa
Witajcie, zastanawiam się czy kupić biały stół do kuchni. Białe stoly na pewno dodają lekkosci, nowoczesnosci, ale nie do konca jestem przekonana, czy mebel w tym kolorze sprawdzi sie akurat w kuchni. Obawiam się zżółceń i innych przebarwień. Jak tez mozna go zabezpieczyc przed urazami? Obrus odpada, gdyz nienawidzę obrusów ;D Czy macie jakies doswiadczenia w tym temacie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Tychy
Póki nie ma dzieci, to nie powinno byc żadnych problemów z zachowaniem czystości mebli oraz w zachowaniu ich w dobrym stanie :D znam to z doświadczenia. Biel kojarzy się ze sterylna czystościa, dlatego każde zabrudzenie jest duzo bardziej zauważalne... nie wiem, czy bym ryzykowala
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 59
Location: Bytów
Moim zdaniem nie masz się czego obawiać, jeśli Ci się podoba, to bierz ;) Miałam juz do czynienia z białymi blatami kuchennymi i stolami i wiem, że biały stół nie odbarwi się od zwyklego uzytkowania.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 43
Location: Międzyzdroje
Ogólnie większość stołów ze względu na pokrycie melaminą są raczej bardzo odporne. Biały stół niekoniecznie musi brudzić się i niszczyc szybciej niz stół w innym kolorze. Do jedzenia zazwyczaj kładę podkładki i wystarczy ;) https://meble24sklep.pl/stoly-35 - podsyłam link, gdzie są różne rodzaje stołów, wśród nich ja wlasnie znalazlam swoj
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Warszawa
Oczywiscie, ze bialy stol jest funkcjonalny, trzeba tylko kupic stół dobrej jakosci ;) Moge Ci polecic sklep MEBLE24, gdzie o jakosc mebli nie musisz sie martwic.

Post Reply

Page: 1