alternativa.org.pl

Forum dyskusyjne

Ile kosztuje detoks alkoholowy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Konin
Dzień dobry. Chciałabym się zorientowac, jakie są ceny detoksu alkoholowego w prywatnych ośrodkach leczenia uzależnień. Zamierzam wysłac tam mojego męża, choć nie wiem czy nie obciązy to za bardzo naszego domowego budżetu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Janów Podlaski
A czy Twój mąż wyraził zgodę na taki detoks? Gdyby nie chciał, to chyba raczej nie mogłabys go zmusić.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Konin
Rozmawiałam z nim o tym, no i jest już praktycznie przekonany, choć przyznał kiedyś, ze trochę się tego boi. Jasne, ze zmusić go nie mogę, ale dałam mu do zrozumienia, że jeśli nie podejmie leczenia, to od niego odejdę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Międzyzdroje
No i dobrze. Czasem trzeba postawic sprawę jasno. O tym, jaka jest cena detoksu alkoholowego, napisano np. na stronie internetowej http://detoksalkoholowy.pl/odtrucie-alkoholowe-cena/. Jest to przystępna cena, biorac pod uwage to, ze obejmuje szeroki pakiet pomocy. Miesci się w nim m.in. profesjonalna opieka lekarska, pielęgniarska oraz psychologiczna, badania USG i EKG, farmakoterapia dostosowana indywidualnie do potrzeb danej osoby oraz kontynuowanie leczenia w ramach dalszej opieki medycznej i psychologicznej.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Konin
Dziękuję za pomoc. Pokażę mojemu mężowi zamieszczone pod tym przysłanym przez Ciebie linkiem informacje i wspólnie podejmiemy decyzję co dalej. Ja będę jak najbardziej za tym, żeby poszedł na ten detoks alkoholowy, ale ostateczna decyzja będzie należeć do niego.

Post Reply

Page: 1